Auto Turbiak

Auto Turbiak
Geometria Kół
Geometria Kół
Auto Serwis
Auto Serwis
Holowanie
Holowanie
Złomowanie
Złomowanie
Części
Części
Czyszczenie DPF
Przeglądy
Przeglądy

Nasza historia

O Firmie

Auto Turbiak 5

Rozpoczęcie działalności - Rok 1996

Dostrzegając popyt części rynku motoryzacyjnego Auto-Handel Turbiak rozpoczyna działalność od samego początku specjalizując się w sprzedaży części używanych do samochodów wszystkich marek. Siedziba firmy – Lubień Kujawski. W trosce o klienta w tym samym roku uruchomiony zostaje warsztat samochodowy.

Kasacja pojazdów C-14

Nie, nie… na szczęście nie uczestniczyliśmy w żadnej kolizji.
1997 rok, to czas, kiedy zauwarzyliśmy znaczny problem ze złomowaniem aut na obszarze dawnego województwa włocławskiego. Firma zaczyna świadczyć usługi w zakresie kasacji pojazdów na podstawie upoważnienia Nr C-14 Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Auto Turbiak 4
Auto Turbiak 6

Rozwój i ekspansja - Rok 1999

Otwieramy oddział w Krzykosach zajmujący się wyłącznie sprzedażą części używanych. Od tamtej pory oferujemy części samochodowe pochodzące z pojazdów przeznaczonych do kasacji oraz z importu używanych części z terenu Niemiec. Sprzedaż części jest realizowana bezpośrednio na terenie firmy jak również przez Internet.

Magazyn części i pojazdów

Na terenie firmy znajdują się obszerne magazyny, w których składowane są wymontowane części najróżniejszych marek samochodów.
Oprócz tego, na placu stoi zawsze kilkadziesiąt pojazdów, z których na życzenie klienta dana część jest wymontowywana.

Oferujemy przede wszystkim: części nadwozia, zderzaki, maski, drzwi, klapy, wzmocnienia przednie, błotniki, różne drobne elementy karoserii, grile, reflektory, lampy, lusterka, chłodnice wody, chłodnice klimatyzacji, wentylatory chłodnic różne karoseryjne elementy plastikowe.

Diagnostyka na poziomie - Rok 2011

Otworzyliśmy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów (CW/014) aby pełniej i na jeszcze wyższym poziomie obsłużyć naszych klientów. Zapewnienie komfortu właścicielowi pojazdu w trakcie badania technicznego lub serwisu jego pojazdu jest naszym priorytetem, który pozwala zdobywać nowych i podtrzymać pozytywne relacje ze stałymi Klientami firmy z Włocławka i okolic.

Auto Turbiak 2

Ekologia w Auto-Turbiak

W firmie dbamy o ekologię i ochronę środowiska. Spełniamy wszelkie warunki określone prawem o ochronie środowiska. Współpracujemy z firmami zajmującymi się recyklingiem odpadów (w postaci olejów, smarów, wszelkich cieczy niebezpiecznych, tworzyw sztucznych itp.) pozostałych po demontażu pojazdów