Auto Turbiak

Auto Turbiak
Geometria Kół
Geometria Kół
Auto Serwis
Auto Serwis
Holowanie
Holowanie
Złomowanie
Złomowanie
Części
Części
Czyszczenie DPF
Przeglądy
Przeglądy

Geometria kół

Precyzyjne ustawianie geometrii 3D Innowacja w skali światowej

Do pomiarów używamy najnowocześniejszego na świecie sprzętu firmy Hunter model WA360 HE421 ELITE, który wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania. Dzięki temu ustawienie zbieżności kół oraz osi jezdnych auta stało się znacznie szybsze i prostsze a pomiar bardziej stabilny i precyzyjny. Sprzęt firmy Hunter gwarantuje ciągły pomiar wszystkich kątów poziomych i pionowych, rozstawu osi i kół. Symetria kątów jest ustalana przy użyciu nowoczesnych kamer o wysokiej rozdzielczości, które mierzą pozycję i orientację tarcz w przestrzeni.

Urządzenie firmy Hunter to najwyższa precyzja, wydajność i szybkość dokonywania pomiarów i regulacji zawieszenia oraz układu kierowniczego,które maja duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Kontrola popularnie nazywanej zbieżności kół winna być wykonywana przy każdej wymianie opon, naprawie zawieszenia lub układu kierowniczego.

Urządzenie firmy Hunter umożliwia ustawienie zbieżności kół do rozmiaru 22 cale i co ważne bez możliwości uszkodzenia lub zarysowania felgi.

Głowica urządzenia nie ma bezpośredniego styku z felgą tylko z oponą.

Zachęcamy do obejrzenia filmu poglądowego, który możecie zobaczyć w tle, lub znaleźć go tu.

Zadzwoń i umów godzinę przyjazdu: 604 501 527